EKSPEDYCJA TOWARU

SZANOWNI klienci,

 - PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIA: FIRMY TRANSPORTOWE PROSZĄ NAS O PRZEKAZANIE INFORMACJI, JAK ZAPŁACIĆ ZA TOWAR. CELEM JEST OGRANICZENIE TRANSFERU GOTÓWKI MIĘDZY KLIENTEM A KIEROWCĄ, ABY ZARÓWNO KIEROWCA, JAK I KLIENT BYLI POD OCHRONĄ.

ROZUMIEMY, ŻE MOGĄ ZAISTNIEĆ SYTUACJE, W KTÓRYCH NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ ZA TOWAR KARTĄ PŁATNICZĄ BEZPOŚREDNIO KIEROWCY, ALE W NASZYCH E-SKLEPACH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ „PŁATNOŚCI KARTĄ ONLINE” LUB „Z GÓRY PRZELEWEM BANKOWYM”. PROSZĘ WYBRAĆ JEDNĄ Z TYCH OPCJI PODCZAS ZAMÓWIENIA.

W PRZYPADKU „PŁATNOŚCI ONLINE” NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ OD RAZU WIDZIMY, CZY PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA DOKONANA I CZY MOŻNA WYSŁAĆ TOWAR.


JEST TAKŻE OPCJA „PRZEDPŁATA PRZELEWEM BANKOWYM” - PŁATNOŚĆ POJAWI SIĘ NA NASZYM KONCIE NIE PÓŹNIEJ NIŻ NASTĘPNEGO DNIA, A NASTĘPNIE ZOSTANIE WYSŁANA JAK NAJPRĘDZEJ.

JEŚLI ZAMÓWIENIE ZOSTANIE Z PAŃSTWA STRONY ANULOWANE, NATYCHMIAST WYŚLEMY PIENIĄDZE Z POWROTEM.

WSZYSTKIE INSTYTUCJE PAŃSTWOWE, PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, URZĘDY, GMINY - PROSIMY WYBRAĆ OPCJĘ „Z GÓRY PRZELEWEM BANKOWYM” - AUTOMATYCZNIE WYŚLEMY FAKTURĘ Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI 14 DNI LUB DŁUŻSZYM, JEŚLI ZOSTANIE TO UZGODNIONE.