REGAŁY
MAGAZYN, FIRMA, BIURO
DOM I OGRÓD

 

REGAŁY I SYSTEMY REGAŁOWE, U KTÓRYCH MONTAŻ MOŻE PRZEPROWADZIĆ KAŻDY MĘŻCZYZNA A NAWET KOBIETA

 

  • Firma Biedrax s. z o. o. założyła sklep internetowy www.ceskeregaly.cz w roku 2007 jako czeska firma dostarczająca regały i systemy regałowe wysokiej jakości, przede wszystkim system regałowy bezśrubowy. Zaletą bezśrubowych systemów regałowych jest montaż i demontaż bez jakichkolwiek elementów  złącznych czy narzędzi specjalnych. Dany system regałowy jest przeznaczony do magazynowania ręcznego. Bezśrubowy system regałowy zapewnia wysoką stabilność obciążonego regału, możliwość kiedykolwiek szybko i łatwo zmenić wysokość regałów. Metalowe regały półkowe o najróżniejszych rozmiarach, o dowolnej ilości półek z płyty wiórowej lub półek metalowych, ocynkowanych lub powlekanych różnymi kolorami w skali RAL. W ciągu lat poprawiana konstrukcja systemu regałowego gwarantuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim wysoką nośność przy zachowaniu nizkiej wagi. System regałowy spełnia rygorystyczne warunki bezpieczeństwa i jest regulernie sprawdzany przez producenta.
  • Metalowe regały i systemy regałowe, które oferujemy, w ciągu prawie dwóch dekad wybudowały sobie swoje stałe miejsce na rynku nie tylko w Czechach, ale zwłaszcza za granicą. A miliony wyprodukowanych części to dowód tego, jak są dane regały jakościowe i żądane.
  • Początek roku 2012 był dla nas pod znakiem inauguracji nowego oprogramowania i interfejsu www, które umożliwią nam szybsze i efektowniejsze załatwianie Państwa zamówień. Przygotowaliśmy dla Was dalsze warianty regałów i momentalnie na naszym e-shopie można znaleźć ponad 300 wariantów regałów. Dalsze warianty towarów będą stale dostarczane i jeżeli Państwo podczas zamówienia wybrali "przesyłanie wiadomości" , to te oto wiadomości, nowości będą Wam przesyłane.
  • W ciągu roku 2012 dodaliśmy do sklepu dalsze rodzaje regałów i tak było w ofercie prawie 600 wariantów klasycznych regałów. 
  • W drugiej połowie roku 2012 i początkiem roku 2013 poszerzamy towar o technikę manipulacyjną, materiał do pakowania, krzesła biurowe, krzesła konferencyjne i najróżniejszy asortyment potrzebny w Państwa magazynie, firmie, warsztacie, ale także w mieszkaniu lub w ogrodzie.
  • W czerwcu 2014 roku firma Biedrax s. z o. o. rozpoczęła współpracę z firmą Bludovický Svatý Ján s. z o. o. i ta współpraca ma na celu poszerzyć asortyment systemów regałowych.
  • W ciągu roku 2014 nasz system regałowy rozrasta się na ponad 1500 wariantów w 4 kolorach.
  • W 2015 roku wprowadzamy nowy eshop deutscheregale.de dla klientów z Niemiec.
  • W 2016 roku poszerzamy nasze regały na cca 3.000 rodzajów i dalszych 1.000 rodzaji innego towaru.
  • W ciągu roku 2017 firma założyła sklep internetowy www.biedrax.pl

 

            Bludovicky Svaty Jan s. z o. o.